Gabriella Salvete dekorativní kosmetika
Gabriella Salvete péče

Vítejte na našich nových stránkách!

GABRIELLA SALVETE JE... LÁSKA, RADOST A ZÁBAVA!

Příběh Gabriella Salvete se začal psát už před téměř 30 lety. Dnes je jednou z nejúspěšnějších kosmetických značek v regionu střední Evropy. Stojí za ní italsko-česká rodina Monteleone.

Vize jejího ředitele Aleše Monteleone ji posouvá stále blíž k zákazníkům a zároveň stále dál za hranice Evropy. Značka Gabriella Salvete se dnes prodává ve více než 20 zemích. Jeho manželka Lucie stojí v čele vývoje produktů. Díky tomu, že domovem rodiny je Itálie, dokáží propojovat italský cit pro krásu a radost ze života s místní tradicí výroby špičkové kosmetiky. Jejich české kořeny jim zase umožňují pochopit potřeby zákazníků v jiných regionech. Společně tak vytvářejí unikátní značku se sloganem Love, Joy, Fun.

 

LOVE - Gabriella Salvete pomáhá svým zákazníkům najít lásku k sobě samým díky široké nabídce pečujících produktů a doplňků.

JOY - Přináší jim radost, když si užívají ikonické produkty, jako jsou například laky na nehty, kterými je značka proslavená.

FUN - A užívají si zábavu, když objevují trendy novinky a krásné limitované kolekce!

Aleš Monteleone, CEO:

„Láska k lidem i krásným věcem, radost ze života a zábava sdílená s ostatními – to je hnací síla naší rodiny a týmu, kterým jsme se obklopili. Naším posláním je zprostředkovávat tyto hodnoty i našim zákazníkům. Naší vizí je svět, ve kterém se každý cítí milovaný, krásný a naplněný. A dokáže to předávat dál ve stylu Love, Joy, Fun." 

 

Přihlášení zavřít